Aslı Enver Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aslı Enver Fan Club

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Komik Erkekleri Severim!

2 posters
YazarMesaj
Sweet#
Mod Adayı♥
 Mod Adayı♥
Sweet#

Komik Erkekleri Severim! Empty
MesajKonu: Komik Erkekleri Severim!   Komik Erkekleri Severim! EmptyCuma Tem. 23, 2010 2:20 pm

Aslı Enver: Komik erkekleri severim

Kendinden bahseder misiniz?

- 12 yaşıma kadar İngiltere’de yaşadım. Sonra Türkiye’ye geldim. Pera Güzel Sanatlar Lisesi’ne girdim. Orada tiyatro eğitimi aldım. Şu anda Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü üçüncü sınıf öğrencisiyim.

Oyunculuğa nasıl başladınız?

- Hatırlamıyorum pek. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde 1 yıl eğitim aldıktan sonra oyunculuk yapmaya başladım.

Nasıl erkeklerden hoşlanıyorsunuz?
- "Yakışıklı olsun" demiyorum ama ruhu kişiliği çok önemli benim için. Komik olsun, arkadaşlarımla iyi geçinsin... Bunlar herkesin istediği şeyler. Ben tipi şöyle olsun, maddi durumu şöyle olsun diyemiyorum. Belki demem gerekiyor bir yerde ama diyemiyorum.

Dizideki ’Mine’ karakteri gibi aşk kırıntılarıyla mı doyarsınız, yoksa "Aşksız kalırım daha iyi" mi dersiniz?- Gerçekten aşıksam Mine kadar kendimi alçaltmam. Kendi içimde yaşarım. Ama aşk kırıntılarıyla doymaya da çalışırım.

Hayatınızda biri var mı?

- Evet var.
EkreMelek
♥ Ekremci Admin Melek ♥
 ♥ Ekremci Admin Melek ♥
EkreMelek

MesajKonu: Geri: Komik Erkekleri Severim!   Komik Erkekleri Severim! EmptyC.tesi Tem. 24, 2010 1:39 pm

teşekkürler
Sweet#
Mod Adayı♥
 Mod Adayı♥
Sweet#

MesajKonu: Geri: Komik Erkekleri Severim!   Komik Erkekleri Severim! EmptyC.tesi Tem. 24, 2010 1:40 pm

Önemsiz

Komik Erkekleri Severim!
1 sayfadaki 1 sayfası