Aslı Enver Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aslı Enver Fan Club

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ceren moray röportajı

YazarMesaj
Jαѕмєℓια●
♥ღ Admin Esraღ♥
 ♥ღ   Admin Esraღ♥
Jαѕмєℓια●

ceren moray röportajı  Empty
MesajKonu: ceren moray röportajı    ceren moray röportajı  EmptyÇarş. Tem. 21, 2010 12:48 pm

ceren moray röportajı

Dizide müzikle ilgilenen, ünlü bir müzisyen olmanın haliyle yaşayan bir kızı canlandırıyorsun. Gerçek hayatta da müzikle ilgili misin?
Evet. Hatta bir dönem punk vokal yaptım. Zaten Ezgi bana çok benzeyen bir kız. Bende lisede onun gibiydim.

Lisede eğlenceli bir kız mıydın?
Çok sosyal olmayan, insanlarla konuşmaktan çok da haz etmeyen bir insandım. Bir termosum vardı. Sürekli filtre kahve içerdim. Okulda yemek yemezdim. Sefer tasım vardı. Evden kuru fasulye, pilav filan getirirdim. Sabah gelirdim, sıramın kenarına otururdum. Popom uyuşurdu, yedi saat yerimden hiç kalkmazdım. Ders aralarında örgü örer, müzik dinlerdim.

Neler dinliyordun?
O zamanlar ağır punk dinlerdim.

Şimdi neler dinliyorsun?
Şimdi 80’lerin popunu dinlemeyi seviyorum. Cure hastasıyım.

Rock’n Coke’taki konserine gittin mi?
Gitmez olur muyum? Deliler gibi ağladım hem de.

Ailenle mi yaşıyorsun?
Cihangirde tek başıma yaşadığım bir evim var. Ama annemi çok özlüyorum.

Bir günün nasıl geçiyor? Çok mu yoğun?
İşte geçen gün yaşadıklarım. Sabah kalktım. Eve doğalgaz bağlanacaktı ustalar geldi, onlarla ilgilendim. Saat 11.00 de sete gittim, dört saat sonra okula derse gittim. 18.00 de dersten çıktım. İstiklal Caddesi’nde elimdeki dövmeyi tazelettim. Sonra dublaj yapmaya gittim. Ordan çıkıp tekrar sete gittim. Eve gelip uyudum. Yani kısacası çok yoğunum.

Sevgilin var mı diye sormaya gerek var mı?
Haliyle sevgilim yok.

Bu tempo sosyal hayatını çok kısıtlıyor anlaşılan?
Evet, ama eski sevgilin aradığında ve seni tekrar hayatına sokmak istediğinde bir bahanen oluyor. Çok yoğunum!

İş dışında hiçbir şey yapmıyor musun?
Yapmaz olur muyum? Bu yoğunlukta bile eğlenceden vazgeçmiyorum. Gece dışarı çıkmayı seviyorum. Ev kuşu değilim ben. En sevdiğim yer Beyoğlu’nda Gizli Bahçe. Oradan çıkmıyorum neredeyse. Peyote’yi seviyorum bir de.

Kıyafetlerin de çok farklı. Nerelerden giyiniyorsun?
İkinci el satan dükkânlardan alışveriş yapıyorum. Bir de Mango’yu seviyorum.

En büyük hayalin ne?
Evlenmek istiyorum. Çocuk yapmak, akşam kocama sofra hazırlamak istiyorum. Çünkü çok şey yaşadım, her şeyi çok hızlı tükettiğimi düşünüyorum
https://aslienver.123.st

ceren moray röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ceren Moray Resimler (Alıntı)